Polityka prywatności

1. Administratorem strony rejstour.pl jest firma Biuro Turystyczne Rejs, ul. Zdrojowa 36, 87-720 Ciechocinek, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników na stronie.

2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane kontaktowe użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.

3. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby realizacji zamówionej usługi.

4. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.

5. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych.

6. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są do kontaktu z Użytkownikiem.

7. Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych lub handlowych, newslettera.

8. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

9. Przesłanie zapytania na formularzu kontaktowym skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany adres e-mail.

10. Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody

11. Brak akceptacji przez Użytkownika Polityki Prywatności oznacza brak akceptacji regulaminu.


POLITYKA PRYWATNOŚCI STRONY rejstour.pl

 Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej rejstour.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu przez Biuro Turystyczne Rejs, ul. Zdrojowa 36, 87-720 Ciechocinek oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.